MG Financování

Rádi byste si pořídili vůz a využili služeb financování? MG Financování nabízí finanční služby pro financování vašeho vozu poskytované ČSOB Leasing. Poradíme vám ať už jste soukromá osoba či firma a společně najdeme ten správný finanční produkt přesně pro vás.

ČSOBL

ÚROK JIŽ OD 0,01 % p.a. NA ELEKTROMOBILY


MG Financování nabízí zvýhodněný úrok 0,01 % p.a. pro firemní klienty a podnikatele, kteří využijí financování elektrických vozů značky MG. Vyberte si kterýkoli z modelů MG4, MG5 nebo ZS EV a kontaktujte nás pro výhodnou nabídku.

 

 
 

Nabídka platí do 31. 7. 2024.

MG4 Electric

STÁTNÍ DOTACE AŽ 200 000 KČ NA ELEKTROMOBILY


Nabízíme kompletní poradenství při žádosti o státní dotace na elektromobily a příslušenství spojené s jejich nabíjením. Kromě podpory na nákup elektromobilu lze rovnež získat dotaci na pořízení nabíjecí stanice, a to až 50 000 Kč na AC dobíjecí stanici, případně až 150 000 Kč na DC dobíjecí stanici nad 40 kW.

Celý proces s vámi projdeme zdarma, připravíme nabídku a poskytneme financování vašeho vozu.

 

 

 

VÝHODY FINANCOVÁNÍ OD MG FINANCOVÁNÍ

  • Provedeme vás zcela ZDARMA procesem získání finanční podpory od Národní rozvojové banky
  • Poskytneme vám úvěr na pořízení vozidla s délkou financování až 96 měsíců, atraktivním úrokem a zárukou Národní rozvojové banky
  • Po celou dobu financování jste zapsaným vlastníkem vozidla
  • Na část investice (ve výši finančního příspěvku + DPH) můžete získat krátkodobý doplňkový úvěr se skvělým úrokem již od 2,99 %

 

S vašimi dotazy ohledně státních dotací Vám rádi poradíme.

MG5 Electric

MG ZS a HS s úrokem od 2,99 % p.a.

Pořiďte si bestseller MG ZS s dostupnými cenami, úspornými motory a vyspělými technologiemi nebo moderní a výkonné MG HS, nyní s financováním
s úrokem 2,99 % p.a..*

 

 

Nabídka platí do 31. 7. 2024.


*Pro vozidlo s pořizovací cenou 399 900 Kč vč. DPH a podílem zákazníka 30 % z ceny (119 970 Kč) činí celková výše spotřebitelského úvěru 279 930 Kč. Při době trváni 60 měsíců je pevná zápůjční úroková sazba 5,49 % p. a., poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč a RPSN 18,02 %. Měsíční splátka úvěru 5 345,70 Kč, měsíční náklady na pojištění 1 563,08 Kč (HAV + POV, obsah motoru 1.5 cm3), tj. celková měsíční splátka vč. pojištění 6 908,78 Kč a celková částka splatná spotřebitelem 414 526,58 Kč (Celková částka splatná spotřebitelem obsahuje pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění.). Odpovědnostní a havarijní pojištění jsou povinnou doplňkovou službou. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy. Poskytovatelem vázaného spotřebitelského úvěru je ČSOB Leasing, a. s. 

MG ZS

OPERATIVNÍ LEASING

Rádi byste operativní leasing nového vozu? MG Financování nabízí atraktivní operativní leasing, včetně komplexního pojištění a služeb fleet managementu.

 

MG ZS EV