O MG - video

Jsme hrdí na dlouhou historii

Od založení Morris Garages v roce 1924 překvapovalo MG svými schopnostmi předbíhat dobu. Vozy této kultovní značky jsou nyní k dispozici nové generaci zájemců. Moderní, atraktivní, elektrifikované, nabité energií a připravené na budoucí výzvy.

 
MG Udržitelná mobilita
 

Udržitelná mobilita

MG nabízí evropským motoristům široký výběr vozů s elektrifikovaným pohonem pro udržitelnou mobilitu. Vozů navržených a vyráběných speciálně pro ně. Stvořených s cílem naplňovat jejich specifické touhy a přání.

 
MG5
 

Pro všechny

Značka MG zpřístupňuje elektrický pohon všem zájemcům, připraveným přijmout za svůj „elektrický“ životní styl. Představujeme modernizovaný čistý elektromobil MG ZS EV, který nyní nabízí ještě více pohodlí a delší dojezd. Další vhodnou volbou pro každodenní cestování s nízkými emisemi je model MG EHS Plug-in Hybrid. Model MG5 představuje první elektrické kombi na našem trhu a MG4 je dostupným a moderním elektromobilem s vyspělými technologiemi. Naše nová vlajková loď MG Cyberster kombinuje elektrizující výkon, odkazuje na dlouhou historii značky MG a zaručuje zábavu za volantem.

 
MG Cyberster
 

Elektrifikujte svůj život společně s MG!

MG vám pomůže nastartovat váš elektrický život prostřednictvím prvotřídně navržených a technicky vyspělých ekologických modelů, které charakterizuje atraktivní design, praktičnost, bezpečnost a cenová dostupnost.

 
MG4 Electric
 

V Evropě, pro Evropany

Modely MG navrhujeme pro evropské zákazníky; naše vozy zhmotňují v první řadě udržitelnou, chytrou, praktickou a cenově dostupnou mobilitu. Vznikají v návrhářských centrech MG v Šanghaji ve spolupráci se studiem pokročilého designu v Londýně. Vyrábějí se v Číně a v řadě evropských zemí se již prodávají.

Mateřská společnost MG

Mateřskou společností MG je SAIC Motor (Shanghai Automobile Industry Corporation). SAIC Motor je 7. největší automobilkou světa a taktéž je prvním a současně největším automobilovým koncernem v Číně s ročními prodeji přes 7 milionů vozů. Koncern SAIC Motor zahrnuje automobilové značky jako Morris Garages (MG), Roewe a Maxus, jakož i SAIC Volkswagen, SAIC-GM a další.

Ambasador MG - Marcela Joglová

Značka MG navázala v rámci rozšiřování marketingových a PR aktivit spolupráci s olympioničkou Marcelou Joglovou.

Je pro nás velkou ctí přivítat k nám do MG týmu špičkového sportovce takového formátu. Marcela svojí osobností a neustálou touhou se zlepšovat skvěle odráží filosofii značky MG a jejích aktivit na evropském trhu.

Současně tak jako olympionička a vytrvalostní běžkyně ideálně propojuje svůj zdravý aktivní životní styl s charakterem zákazníků značky MG. Marcelu budeme maximálně podporovat, aby splnila také limit pro olympijské hry do Paříže v roce 2024.

Arsenal FC

MG Motor je oficiálním světovým partnerem Arsenal FC. Partnerská spolupráce mezi světově proslulým fotbalovým týmem z Anglie a automobilovou značkou s britskými kořeny prostupuje na řadu globálních trhů.

Zatímco fotbalový klub z Anglie se přes 130 let pohybuje na výsluní fotbalového světa, pozoruhodná historie MG v prostředí motosportu sahá do roku 1924. Tato oficiální partnerská spolupráce představuje skvělou kombinaci postavenou na nadšení z inspirativní budoucnosti.

Klub Olympique Lyon

Od června 2021 je MG Motor rovněž oficiálním partnerem a dodavatelem vozů pro Olympique Lyon. Proslulý francouzský fotbalový klub, založený v roce 1899, je součástí francouzské 1. ligy. Olympique Lyon se řadí na evropskou špičku a od roku 2016 hraje v Parc Olympique Lyonnais na stadionu s 59 186 místy k sezení. Olympique Lyon je klub mladý srdcem s důrazem na pokrok a trvalou udržitelnost.

Elektrizující dobrodružství přímo před námi

Společnost MG Motor Italy uzavřela partnerskou spolupráci s italským národním basketbalovým týmem.

S hrdostí podporují muže a ženy italského basketbalu právě v důležitém roce národní asociace, která slaví 100 let historie a sportovního nasazení, zatímco MG se připravuje na oslavu stoletého výročí v roce 2024.

Se všemi sportovci sdílíme hodnoty nadšení, zapálení pro věc i nezlomnosti a jsme připraveni společně dosahovat ctižádostivých cílů a dalšího růstu. Nemůžeme se dočkat další hry!